Dovolená v Egyptě

| Úvodní stránka
| Počasí Egypt aktuálně
| Ceny a poplatky
| Recenze hotelů
| Dotazy a rady
| Všeobecné informace

 


Poštovní schránky

poštovní schránky Simon

výroba / prodej / montáž

Nabídka poštovních schránek od českého výrobce za bezkonkurenční ceny. Schránky do panelových a bytových domu, domovní či nerezové do sloupku
. Již od 310 Kč / ks

E-SHOP
 


Ceny a poplatky v Egyptě.

Měna: 1 egyptská libra (EGP)
drobnou jednotkou jsou piastry (PT)
1 EGP = 100 PT.

Lze platit bez problémů cestovními šeky a eurošeky a rovněž platebními kartami. To ale neplatí na tržištích ani na výletních lodích po Nilu, kde se platí výhradně hotovými penězi.
Za co kolik utratíme ...

bílé pečivo - 22 Kč (5 EGP)
mléko 1l - 22 Kč (5 EGP)
balená voda 1,5 l - 6,50 Kč (1,5 EGP)
víno 1l - od 258 Kč (60 EGP)
pivo - 26 Kč (6EGP)
rychlé občerstvení - 86 Kč (20 EGP)
máslo - 30 Kč (7 EPG)
jogurt - 18 Kč (4 EGP)
arabský chléb - 4,30 Kč ( 1 EGP )


Obvykle se uvádí, že pro evropský standard jsou přijatelné hotely od tří až čtyř hvězdiček nahoru. Ceny v těchto ubytovacích zařízeních se počínají pohybovat okolo 15-50 USD za noc a lůžko.

Od cenové relace se však odvíjí úroveň služeb, které tato ubytovací zařízení poskytují. Podobně jako u hotelů se ceny v restauračních zařízeních liší v závislosti na jejich kvalitě. Obecně však lze říci, že ceny jídel v restauracích nedosahují cenové hladiny obvyklé ve světě. Turisté se nejčastěji stravují v husté síti bister a restaurací, kde cena jídla pro čtyři osoby nepřesáhne 25 USD.

 

 

 

 

 

 

0
Najděte si tu nejlevnější dovolenou v Egyptě nyní !

© Lukáš SIMON

Spolupracující weby které doporučujeme také navštívit:
 
Inzerce zdarma pro všechny kategorie a bez registrace.
Levně nakoupit a dobře prodat můžete na stránkách kde je inzerce zdarma. Kam na letní dovolenou k moři nebo v čechách ? Dovolená u moře s čistými plážemi v levném hotelu. Všechen nábytek na míru vyrobí a namontuje Truhlářství Fajfr. Pro všechny majitele telefonů Nokia jsou k dispozici aplikace a hry zdarma. Tunisko je oblíbená destinace pro strávení letní dovolené u moře. Stavební stroje prodává, půjčuje i servisuje Arte Rychnov. Schránky nerezové na plot nebo domovní vyrábí Jiří Simon.  Pokud nevíte jaký vybrat levný a pěkný hotel, nahlédněte na recenze hotelů. Recenze autobazarů jsou plné vašich zkušeností s českými autobazary ať už auto kupujete nebo prodáváte. Aktuální počasí v egyptě i s webovou kamerou. Sbírka trapasů z vašich životů ať při sexu nebo s kamarády ve škole. Dovolená v Řecku se stává oblíbenou dovolenou pro celou rodinu. Pokládku zámkové dlažby nebo vymalování pokojů umí hodinový manžel, stavební materiál ale zakoupíte ve stavebninách Morávek. Vybíráte dovolenou v Chorvatsku,  Tunisku nebo v Egyptě ?

 
Bez souhlasu je šíření obsahu těchto stránek zakázáno.

Sponzoruje SuperLink.cz
optimalizace PageRank.cz

mapa webu | mapa webu